Auta zastępcze
wynajem Krosno i Podkarpacie

Auta zastępcze udostępniamy osobom, które zostały poszkodowane w stłuczce, kolizji czy wypadku. Odholujemy uszkodzony samochód na parking i podstawimy wygodny samochód zastępczy odpowiedni wymaganiom naszych klientów.
Auto zastępcze opłacane jest z OC sprawcy a transakcja odbywa się bezgotówkowo. Na czas likwidacji szkody kierowca może korzystać z samochodu zastępczego bezpłatnie, nie martwiąc się formalnościami.

Bezpłatne samochody zastępcze dostępne są dla:

  • osób prywatnych
  • firm
  • instytucji

Egzekwowanie należności od ubezpieczyciela należy do nas, a wybór zakładu naprawczego czy serwisu jest Twoją decyzją. Możemy polecić współpracujące z nami firmy.

Darmowe auto zastępcze dostarczamy pod wskazany adres. Nasze samochody są nowe (maksymalnie 5 letnie), komfortowe, klimatyzowane, zadbane, zatankowane i dostępne całodobowo.

Prowadzimy również wynajem samochodów. Posiadamy bardzo szeroki przekrój marek samochodów. Mamy stałych Klientów, którzy wracają do nas ponieważ gwarantujemy bardzo wysoki standard naszych usług w stosunku do ceny wynajmu samochodów.

Potrzebujesz samochodu, zadzwoń do nas i wybierz najlepszy dla Ciebie model. Konkurencyjne ceny i dobry stan techniczny samochodów to nasza wizytówka. W naszej ofercie wynajmu aut posiadamy również samochód dostawczy.

Współpraca z naszymi Klientami jest dla nas bardzo ważna, dlatego przykładamy starania o najdrobniejsze szczegóły o dbałość naszych usług i odpowiedni standard naszych aut zastępczych oraz samochodów na wynajem.