Likwidacja szkód
kompleksowe centrum likwidacji szkód

Miałeś wypadek drogowy lub kolizję i nie wiesz jakie podjąć kroki. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie likwidacji szkód. Przyjmiemy i zgłosimy za Ciebie szkodę do ubezpieczyciela, zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Doglądniemy oględzin pojazdu aby były przeprowadzone należycie i dokładnie.

Przeprowadzimy naprawy blacharsko – lakiernicze i inne. Oferujemy również samochód zastępczy na czas naprawy. Jeśli jesteś poszkodowanym w wypadku, skorzystaj ze swoich praw. Holowanie i auto zastępcze otrzymasz za darmo z OC sprawcy. Nasze usługi prowadzimy na zasadzie door to door i bezgotówkowo.

Jeżeli usterka jest na prawdę poważna, a Twój samochód nie nadaje się do dalszego użytkowania, zajmiemy się kompleksowo jego sprzedażą lub demontażem wraku na stacji demontażu pojazdów AUTO-KRAM.  Jeśli potrzebujesz nowego lub używanego samochodu, zajmiemy się jego kupnem.

Wszystkie trudności związane z egzekwowaniem należności od ubezpieczyciela należy do nas. Dysponujemy bazą biegłych z zakresu motoryzacji, którzy oszacują rzeczywistą wartość odszkodowania w przypadku, gdy Twój ubezpieczyciel próbował będzie ją zaniżyć.

Jesteśmy dostępni całą dobę.