Pomoc drogowa i holowanie
Barwinek i okolice

Potrzebujesz holowania? Pomoc drogowa dla samochodów ciężarowych Gex-Hol świadczy usługi typu TIR Barwinek, całodobowo 24/24 h, 7 dni w tygodniu. Profesjonalnie zajmiemy się auto-holowaniem samochodów ciężarowych w miejscowości Barwinek oraz jego okolicach. Mamy wieloletnie doświadczenie w procesie holowania jak i wyciągania samochodów ciężarowych (TIR) oraz samochodów osobowych. W ofercie posiadamy parking strzeżony 24h, który znajduje się na ul. Składowej w Krośnie tuż przy Drodze Krajowej nr 28 (DK28) i niedaleko od Drogi Krajowej nr 19 (DK19). Bardzo szybko reagujemy na potrzeby kierowców w Barwinku i jego okolicach. Nasza mobilna obsługa dojedzie w każde miejsce awarii samochodu, kolizji, wypadku czy innego losowego zdarzenia drogowego.

Firma Gex-Hol to firma działająca na rynku szeroko rozumianej pomocy drogowej, auto holowania i transportu od 2009 roku. Ciągle rozszerzamy naszą ofertę, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Flota naszych samochodów i lawet stale się powiększa.

Działamy głównie w południowej części województwa podkarpackiego w obrębie miast Krosno, Jasło, Sanok, Strzyżów, Rzeszów, Dukla, Barwinek, Iwonicz-Zdrój, Rymanów-Zdrój czy Frysztak – całodobowo, 7 dni w tygodniu, jednak nasze działania prowadzimy również we wschodniej części województwa małopolskiego i całym województwie podkarpackim.

Oferujemy samochody zastępcze, współpracujemy z profesjonalnymi zakładami naprawczymi.
Przewóz samochodów, drobne naprawy na drodze, zmiana koła, dowóz paliwa, holowanie na lawecie, wynajem samochodów, transport maszyn czy towarów – to główne zadania naszej firmy.

Jako firma transportowa podejmiemy się przewozu nawet najbardziej niestandardowych i trudnych w tranzycie przedmiotów czy maszyn. Nasi pracownicy są specjalnie wyszkoleni w załadunku i rozładunku wymagającego specjalnego podejścia. Transportujemy na terenie Polski oraz Europy.

Autopomoc w Barwinku i na Podkarpaciu. Jeśli potrzebujesz szybkiej i drobnej naprawy na drodze, pomocy w zmianie koła czy transportu samochodu do mechanika, nasi pracownicy szybko dojadą na miejsce i zajmą się twoim pojazdem. W większych awariach przetransportujemy Twoje auto do zaufanych warsztatów z którymi współpracujemy lub do Twojego mechanika.

Pracownicy naszej autopomocy dyżurują 24/7 i są dostępni dla kierowców pod numerem telefonu: 722 202 802

Możesz nam powierzyć drobne problemy na drodze. Nasi fachowcy szybko dojadą na miejsce, zdiagnozują usterkę i ją usuną. Kompleksowe usługi w zakresie drobnych napraw, wymiany koła na drodze, awaryjnego otwierania pojazdu czy wymiany żarówek świadczymy całodobowo. Zadzwoń, a my zajmiemy się resztą. Jeśli brałeś udział w stłuczce lub kolizji, zapewnimy holowanie i auto zastępcze bez zbędnych formalności.

Transport to podstawa w naszej branży. Aby był udany niezbędna jest profesjonalna flota samochodów i lawet. Jesteśmy gotowi przewieźć nawet najbardziej trudne w transporcie maszyny.

Podczas transportu zawsze dbamy o bezpieczny załadunek oraz rozładunek przewożonych towarów. Jeśli Twój samochód potrzebuje autopomocy w serwisie – przetransportujemy go tam szybko i bezpiecznie.

Nasza firma funkcjonuje na rynku wiele lat, nasze doświadczenie w transporcie jest więc spore.

W Barwinku przewozimy nie tylko samochody osobowe, ale również:

 • auta dostawcze, ciężarowe (tiry)
 • maszyny budowlane
 • wózki widłowe
 • maszyny rolnicze
 • wielkogabarytowe sprzęty
 • meble
 • pojazdy specjalistyczne
 • quady
 • motocykle i skutery
 • łodzie
 • przyczepy kempingowe
 • i inne

Usługi pomocy drogowej, holowania i transportu świadczymy 24h/dobę na terenie Barwinka, okolicy, a jeśli zajdzie potrzeba na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

Jeśli chcesz uzgodnić warunki transportu zadzwoń do nas: 722 202 802 – jesteśmy dostępni całodobowo.
Transport maszyn rolniczych i budowlanych potrzebuje silnego zabezpieczenia i zamocowania do lawety. Nasz sprzęt jest wytrzymały i podoła transportowi nawet najcięższych urządzeń oraz towarów.
Nasze ceny są konkurencyjne przy wysokiej jakości świadczonych usług i dużym doświadczeniu w transporcie.

PAMIĘTAJ – POMOC DROGOWA / HOLOWANIE / LAWETA – BARWINEK / DK19

Usługi pomocy drogowej, holowania i transportu świadczymy 24h/dobę na terenie Barwinka, okolicy, a jeśli zajdzie potrzeba na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Wystarczy zadzwonić. Pracownicy naszej autopomocy dyżurują 24/7 i są dostępni dla kierowców pod numerem telefonu: 722 202 802.